PLN
2Euro - Euro3$ - Dolar4£ - Funt brytyjski
f7qd32r8mb
Polski
Strona główna » ARTDECO

ARTDECO

ARTDECO
alt

Założona w 1985 roku i dostępna w ponad 78 krajach.
Artdeco jest wiodącą niemiecką marką w branży kosmetycznej. Jej celem jest kreowanie indywidualnego stylu. Marka znana jest z bezkompromisowej jakość, rozsądnych cen  i szerokiej palety produktów. Misją ARTDECO jest pomóc kobietom wyglądać i czuć się pięknie - po swojemu.

                                                                                                           alt

Niezależnie od tego, czy jest to miękka paleta „na dzień” z klasycznymi podkładami i subtelnymi szminkami, odważny wygląd nocy w mieście z jasnymi liniowcami i modnymi odcieniami połysku, czy też zaspokajający wiele potrzeb profesjonalnego makijażu, Artdeco oferuje niesamowitą gamę kosmetyków na każdą okazję. ARTDECO do makijażu jest niezależnym źródłem dla kobiet, które chcą niezrównanej różnorodności wyglądu. Dodatkowo ofertę uzupełniają również inne marki premium.

                                                                                                      alt

Artdeco koncentruje się na umożliwieniu nowoczesnej kobiecie pełnego dostosowania wyglądu za pomocą magnetycznych pudełek do makijażu z możliwością wielokrotnego napełniania.
To daje nieograniczone możliwości wyboru palety, inspirując kobiety do układania preferowanych kombinacji kolorów i zmieniania ich, gdy tylko nastanie nastrój.

                                                                                                        alt


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu