PLN
2Euro - Euro3$ - Dolar4£ - Funt brytyjski
pfedfbi7tfx1d9
Polski
Strona główna1 » Gabor

Gabor

Gabor

Gabor - marka, która łączy w sobie synonimy wszystkiego co piękne i perfekcyjnie. Opierając swoje kolekcje o najnowsze trendy, prowadząc gruntowna analizę rynku, dopasowując formę obuwia nie tylko do tego co najmodniejsze ale także do tego co niezbędne dla kobiecej stopy – Gabor od lat cieszy się znakomitą renomą. Modele obuwia proponowane przez markę Gabor to elegancja, kobiecość, doskonałe wykonanie i wygoda zamknięte w kształcie niby „zwykłego buta”. Pozwól aby także twoje stopy poczuły się piękne i wyjątkowe- takie jak Ty.

Marka Gabor towarzyszy nam od roku 1949! Niewątpliwym atutem sa bardzo zróżnicowane linie obejmują wszystkie typy dodatków dla kobiet i mężczyzn, wysokie botki na zimę i sandały na lato, od czółenek Richelieu do tenisówek miejskich,. Celem nardzednym marki Gabor jest jakość i wygoda dla nszych stóp. Każdy but buta Gabor to najwyższa jakośc oraz prawdziwy komfort dla stóp. Dopasowanie i miękkość, gładkie wykończenie wnętrza, elastyczne podeszwy i skóry o doskonałej jakości. Na tę zdrową podstawę dorzucane są inne detale zależnie od modelu, jak ściągacze, wymienne podeszwy, dopasowania szerokości... Wszystkie te dodatki łączą się w starannie nadzorowanym procesie produkcyjnym, testowanym na każdym etapie pod względem wpływu na środowisko. Fabryki Gabor znajdują się w Niemczech, Austrii, Słowacji i Portugalii, a jeśli marka korzysta z dostawcy indyjskiego, to taka współpraca jest owocem 25 letnich wspólnych doświadczeń.
Do wykonania każdego buta marki Gabor potrzeba 140 etapów produkcyjnych, 250 elementów i 45 materiałów, każdy z nich jest starannie kontrolowany, aby zapewniał wygodę i dobry wygląd ostatecznego klienta! Taka postawa, rygorystyczna ale dyskretna, która pozwala łączyć emocje z każdym dodatkiem Gabor i zapewniająca marce i jej zwolennikom wspaniałą przyszłość.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki